Loading......

Web Tasarım

Var olan veya yeni kurulan işletmenizin, modern bir kurumsal kimliğe sahip olması için web sitesi tasarımları oluşturuyoruz. Yaptığınız işin yapısına uygun, (e-ticaret tasarımı, kurumsal web sitesi tasarımı, UX kullanıcı deneyimi web tasarımı) web tasarımları oluşturabiliriz.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Bir Kaç Neden

  • Kendi geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemimiz olan "Osid Panel" entegrasyonu
  • UX web sitesi ve mobil uygulama tasarımları
  • Kolay yönetilebilir
  • Çoklu dil desteği bulunur
  • Wireframe çalışma sistemi
  • Google Lighthouse'da üst düzey puanlamaya sahip web siteleri
  • SEO Uyumlu

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal yapınıza uygun ve modern çizgilerle oluşturulan web sitesi tasarımlarıdır. Oluşturulan tasarımlarda, kullanıcılarınızın site içi aktivelerini kolay ve doğru bir şekilde yapabilmesi ve sizlere daha rahat ulaşabilmesi sağlanır. Tasarımlarda uygun yazı karakteri kullanımı ve uyumlu yardımcı renkler kullanılır. Tüm mobil ve tablet cihazlarıyla uyumludur.

Osid Bilişim; kendi geliştirdiği, gereksiz kodlardan arındırılmış "Osid Panel" adlı içerik yönetim sistemine sahiptir. Bu sayede, kullanıcılarınız sayfaların açılmasını beklemeden kolayca web sitenizde dolaşabilirler. Çoklu dil desteğine sahip "Osid Panel" yönetici paneli sistemi ile istediğiniz dillerde yayın yapabileceğiniz web sitelerine sahip olabilirsiniz.

Tüm müşterilerimize, web site güvenliği sağlanması için SSL (Güvenlik) sertifikası, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dilerseniz ek geliştirmeler yaptırıp, web sitenizi farklı özelliklere sahip bir yapı haline de getirebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Web Yazılım

Web Yazılım

Web Tasarım

Web Tasarım

E-Ticaret

E-Ticaret

Barındırma

Barındırma

Tek Noktadan Bilgisayar Onarım Hizmeti

Onarımdaki cihazlarınızın durumlarını online olarak takip edebilirsiniz.

SERVİS TAKİP
Yukarı