Loading......

OSİD Bilişim olarak özellikle Ankara ve Türkiye’nin her yerine elektronik kart tamiri işleri yapmaktayız.

Endüstrinin farklı alanlarında kullanılan üretim proseslerinin vazgeçilmezi olan otomasyon sistemlerinden sanayi makinalarına, tıbbi cihazlardan medikal sistemlere, iş makinalarından asansör sistemlerine kadar tüm elektronik kart arızalarına hızlı ve oldukça ekonomik çözüm sunuyoruz.

İleri teknolojiden faydalanan test laboratuvarlarımız sayesinde teknik servisimize ulaşan tüm elektronik kartlardaki arızalar, en geç 24 saat içinde kesin olarak tespit edilir. Uzmanlığımıza ve modern teknoloji destekli altyapımıza olan güvenimizi ise elektronik kart tamiri hizmetlerimize memnuniyet garantisi vererek gösteriyoruz.

Onarımla ilgili sizden onay almadan hiçbir işlem yapmayan, hepsi alanında profesyonelleşmiş uzmanlardan oluşan teknik ekibimiz arızanın tespitindeyse elektronik kart üzerindeki istisnasız bütün komponentleri incelemeye tabii tutar. Bu testlerle her bileşen incelendiği için arıza kesin olarak belirlenir ve onarımın en hızlı, en düşük maliyetle nasıl gerçekleştirilebileceği de ilk adımda belirlenmiş olur. Elektronik kart onarımı hizmetlerimizde hızlı çalışarak haftalarca beklemenize gerek kalmadan, en geç 2 saat içinde sorunu tespit eder deneyimli teknik kadromuz bu aşamadan sonra hemen sizinle irtibata geçer. İnceleme işlemi sayesinde elektronik kart test cihazı gibi yüksek maliyet ve uzmanlık gerektiren uygulamalarla zaman kaybetmez, elektronik karttaki problemden ve nasıl çözüleceğinden emin olursunuz.

Müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek, arızanın neden kaynaklandığı ve elektronik kartın nasıl onarılacağıyla ilgili bilgi verdikten sonra onarım maliyetiyle ilgili de sizi detaylıca bilgilendirmektedir. Bu sayede elektronik kart test cihazı bulmak için zaman kaybetmediğiniz gibi, arızası kesin olarak tespit edilen kartın onarımının ne kadar mâl olacağından da emin olursunuz. Firmamızda çalışarak, elektronik kart tamiri konusunda ödemeyle ilgili son anda ortaya çıkan kötü sürprizler olmayacağından ve en başta anlaşılan rakamı ödeyeceğinizden emin olmanın rahatlığını yaşarsınız. Kartın kullandığı sistem, markası ve modeli fark etmeden elektronik kartlardaki arızalarla ilgili her türlü konuda yardım veya sadece bilgi almak için bizi arzu ettiğiniz zaman arayabilirsiniz.

 • Endüstriyel Sistemlerin Elektronik Kartları
 • Havacılık ve Seyrüsefer Sistemlerin Kartları
 • Savunma Sanayi Sistemleri Kartları
 • Medikal Sistemlerin Kartları
 • Telekomünikasyon Kartları
 • Motor Sürücü Kartları
 • PLC Kartları
 • Tüketici Elektroniği - Ev Elektronik Cihaz
 • Denizcilik Endüstrisi Kartları
 • Otomotiv Sektörü Kartları
 • Radyo RF Endüstrisi Kartları
 • Asansör Sistemleri Kartları

Diğer Hizmetlerimiz

Web Yazılım

Web Yazılım

Web Tasarım

Web Tasarım

E-Ticaret

E-Ticaret

Barındırma

Barındırma

Tek Noktadan Bilgisayar Onarım Hizmeti

Onarımdaki cihazlarınızın durumlarını online olarak takip edebilirsiniz.

SERVİS TAKİP
Yukarı