Loading......

Misyon
Amacımız Bilgiyi İnsana , İnsanı Bilgiye Taşımak

Vizyon, vahşi ve fırtınalı bir denizde kullanılan bir pusula gibi olmalıdır. Eğer çevresindeki gelişmeleri dikkate almaz ve uyum göstermezse pusula gibi değerini kaybeder. OSID olarak kurulduğumuz günden beri amacımız;

Her zaman sağlam ve güvenilir yeni teknolojik yazılım ve donanım hizmetleri siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmak, bilgiyi insana, insanı bilgiye taşımak.

Her zaman müşteri daima haklıdır sözünü amaç edinip,elimizden geldiği kadar teknik servis, destek ve eğitim hizmetlerini doğru zamanda ve doğru yerde sizlere sunmak.

Siz değerli müşterilerimizin verdiği destek ve referanslarla OSID dahada büyüyecek,her zaman satış-servis-hizmet-eğitim kalitesini daima en iyiye,mükemmele götürecektir. OSID'i her zaman görecek ve duyacaksınız. Çünkü bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir

Ekibimiz

Nedim BECEREN

Nedim BECEREN

Kurucu Genel Müdür

Selçuk DEMİREL

Selçuk DEMİREL

Bilişim Uzmanı

İbrahim ÇALIŞKAN

İbrahim ÇALIŞKAN

Satış ve Pazarlama Uzmanı

Doğan Can SERTTAŞ

Doğan SERTTAŞ

Web Developer

Bilgisayarınızı onarmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Size elimizden gelenin en iyisini sunmaktan mutluluk duyarız. Değerli masaüstü, dizüstü bilgisayar, Macbook, Tablet veya oyun bilgisayarınızı yanınızda getirin. Uzmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Yukarı